Dlhodobá jama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. augusta 2013

jama na ceste, je tam od jari a nikomu z kompetentných asi nevadí

09. október 2013

Filip

zasypana strkom ... ako riesenie uz frustrovaneho obcana chvalihodne, inak ale nic moc
09. október 2013

marian

všimol som si to včera podvečer pri ceste autom, samospráva sa tvári že o ničom nevie, bohužiaľ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania