Skládka odpadu pred obecným úradom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 26. apríla 2010

Kedy obec odstráni skládku odpadu, ktorú intenzívne nazhromažďuje na priľahlom parkovisku? Nie je možné takýto zelený odpad skladovať na smetisku vzdialenom od tohto miesta niekoľko metrov?

03. máj 2010

Odpoveď samosprávy

V priebehu kratkej doby tento zeleny odpad, resp. konare odstranime, nakolko orezavacie obdobie sa uz skoncilo a navyse na tento mieste, ktore je majetkom MC uz onedlho zacneme s vystavbou obytneho domu. Miestny podnik Ruseko konare priebezne drvi. Podrveny material bude odvezeni na kompostovanie. Starosta bude rokovat s PD Dunaj o rozsireni stojiska.

Dakujem za podnet.

Dusan Antos

Starosta MC Bratislava - Rusovce
03. august 2010

Pavel Mokran

Skladka je odstranena, na jej mieste v dnesnej dobe prebieha vystavba. Navrhujem podnet oznacit za vyrieseny.
21. august 2012

anonym

Inak pán starosta, denno denne ste chodil do práce okolo tých kôp konárov a vy na to potrebujete podnety od obyvateľov?? :D :D :D :D smiešne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.