Chýbajúce zábradlie na zástavke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter 10. júla 2018

Poprosím aby magistrát (mč, dpb, ktokolkvek zodpovedny) umiestnil na zástavku z oboch stran zábradlie. Ludia vystupia z autobusu a vyvalia sa rovno na cyklotrasu. Preto je nutne ich usmernit aby mi nevleteli pod kolesa bicykla. Dakujem je to dolezite pre bezpecnost chodcov ako aj cyklistov.

13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. júl 2018

Juraj

Chodievam tadial ako chodec aj ako cyklista a nemyslim si, ze je tam dost priestoru pre obojsmerny chodnik aj cyklo cestu. Chodci by urcite mali mat moznost chodit aj poza zastavku, lebo pred nou je sotva dost miesta pre nastupujucich aj vystupujucich z autobusu a este k tomu aj prichadzajucich ludi od Bosakovej.
Sucasnu cyklo cestu, ktora ide od Bosakovej navrhujem premenit na zmiesany chodnik a cyklocestu pre tych, ktori idu od Bosakovej. Pre cyklistov prichadzajucich od namestia hraniciarov navrhujem vybudovat cyklo cestu vedenu popri elektrickovej trati. Tym sa zaroven od cyklo dopravy odbremeni chodnik popri Chorvatskom ramene.
08. august 2018

Samuel

Predpokladám, že tento problém sa bude riešiť až pri výstavbe 2. etapy električkovej trate (pri súčasnom vedení magistrátu o 10 rokov možno?), kedy má byť úplne zmenená organizácia autobusových zastávok na Farského aby sa minimalizovali vzdialenosti pri prestupovaní.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania