Prekážka pre kočíky a bicykle

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Je to veľký schod ktorý sa ťažko prechádza sa kočíkom ale bicyklom.

01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dá sa bližšie určiť kde to je ?
Chýba tam adresa a miestourčenia.

S pozdravom

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
01. august 2018

Gabriel Mišík

V parku na Kalistnej. Pri hokejbalovom ihrisku.
10. september 2018

Barbora Glancova

Bola som sa tam pozrieť. Je to presne v bode, kde sa spája modrá a červená čiara na mojom obrázku. Spájajú sa tam 2 chodníky a je tam takýto hrb ako na fotke zadávateľa podnetu.
11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Prekážka bude odstránená
Kto? DENOVA, príspevková organizácia
Kedy? v 1. polroku 2019

Sekretariát starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania