Prepadnutá vozovka na novej Bajkalskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Blunar 30. júla 2018

Chytro reklamovat novy vozovku na Bajkalskej. prepadla sa asi 10 cm. Ak nie o hubu, tak je to urcite “o tlmic”.

30. júl 2018

Jan Blunar

Zodpovedny by mal byt Magistrat Hl. M. , nie MU Ruzinov.
30. júl 2018

Jan Blunar

Zodpovedny by mal byt Magistrat Hl. M. , nie MU Ruzinov.
01. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne
07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že v danom prípade sa s opravou komunikácie začne v najbližšom období.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hl. mesta SR Bratislava
21. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Tento prepad je už dávnejšie opravený síce tam je teraz skok, ale prepad opravili.
21. apríl 2019

Jan Blunar

chyba funkcionalita pre nahlasovatela bud uzavriet, alebo navrhnut uzavretie podnetu.
25. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
v prípade, ak chcete nahlásiť vyriešenie podnetu, stačí pod príslušný podnet napísať komentár, tak ako to urobil uživateľ Ružinov - Prievoz. Príslušný administrátor/ka obdrží notifikáciu a následne vykoná zmenu statusu podnetu.

Status podnetu mením na vyriešený.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania