Prepadávajúca sa zemina

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 10. augusta 2018

Popri cestne podjazdu pod Panónskou smerom k čerpacej stanici na Wolkrovej sa na dvoch miestach prepadá trávnik. Je to už celkom slušná prepadlina, pri plynovej prípojke je už nebezpečná neoznačená diera hlboká aj 40-50 cm. Potrebné tieto prepadliny sanovať

03. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. október 2018

Martin U

Prepadliny zatiaľ nikto neriešil. Tú hlbšiu pri vysokej tráve vôbec nevidno. Neviem kto je zodpovedný za takýto hazard
11. február 2019

Martin U

V tejto veci nenastal za pol roka žiaden posun ani žiadna konkrétna odpoveď od magistrátu. Potrebné opätovne preposlať.
20. marec 2019

Martin U

Opätovne bez reakcie a riešenia. Diera tam stále je a zväčšuje sa.
13. máj 2019

Martin U

Bez nápravy.
14. máj 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. september 2019

Martin U

Je tam už vyše mesiaca nejaký výkop. Viete niečo nové v tejto veci?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.