Opäť nahnuté dopravné značky pri ŽSP

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Jerome 14. augusta 2018

Petrzalka žel stanica -2 dopravné značky sú neopravené, naklonené

15. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
28. august 2018

Jerome

Situácia nezmenená
28. august 2018

Jerome

Okrem zohnutej dor.značky aj stĺpik čiastočne vyvalený ,asi vrazilo auto...do podstavca...
05. september 2018

Michal Haman

Magistrát určil zodpovednosť za riešenie podnetu na ŽSR. Podnet som im preposlal s prosbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
10. september 2018

Jerome

Treba ich urgovať
10. september 2018

Jerome

Pán Haman, dnes podvečer značky ako sviece :)

PODNET je vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania