Prechod pre chodcov Mlynské Nivy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Martin Adami 26. augusta 2018

Dobry den, chcel by som upozornit na zlu viditelnost na priechode pre chodcov na Mlynskych nivach.
Jazdim tadial autom (od centra mesta na gagrinovu) kazdy den, resp vecer a vo vecernych hodinach kvoli absencii svetiel nad priechodom je viditelnost chodcov takmer nulova.
Uz nie raz sa mi stalo, ze som chodcov absolutne nevidel a to uz vchadzali na priechod.
Navyse od twin city chodci vchadzaju na priechod spoza stavebneho oplotenia priamo na cestu a cez to oplotenie nie je vobec vidiet.
Prosim o nainstalovanie apson provizorneho osvietlenia skor ako pride ku kolizii.
PS : odporucam kompetentnym dany usek niekolkokrat prejst autom vecer.
Dakujem
Martin A.

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.
30. august 2018

jass

Môžem potvrdiť, že jazda tadialto je des. Obvykle týmto miestom neprechádzam, no hektické rozkopávky pol mesta v ostatných týždňoch (a nie už tak hektické ich dokončenie) ma prinútili jeden večer ísť tadialto, navyše husto pršalo. Jazdil som „po pamäti“ - ale takej, že som netušil, kadial vedú nasledovné metre v aktuálne zmenenej situácii, zrozumiteľné zreteľné značenie, či osvetlenie zďaleka nezodpovedajúce a nepostačujúce bezpečnej premávke, chodca by som tu naozaj zbadal len s námahou v poslednej chvíli.
Chodci tu musia byť vystavení vysokým každodenným rizikám; hlavne, že sa niekto ponáhľal s odstránením nadchodu a príslušní „odborníci“ mu to bez škrupulí vďačne schválili, s takýmto aktuálnym stavom.
29. marec 2019

Andrej

Navrhujem uzatvoriť, keďže cesta už je celá v prestavbe.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania