Utopený kanál Púchovská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 03. septembra 2018

Po oprave povrchu na Púchovskej ulici nebol z nepochopiteľných dôvodov výškovo upravený kanál v jazdnej dráhe smerom do centra pri odbočke na ulicu Pri vinohradoch. Je oproti vozovke utopený cca 1,5 až 2 cm čo pri prejazde cítiť. Bola by to škoda ďalšie roky nechať na novej ceste takýto prepad. Nedá sa ešte výškovo upraviť v rámci záruky? Ide totiž o jediný prepad v okolí, ostatné kanále výškovo sedia s vozovkou.

04. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme preposlali na správcu cesty a požiadali sme o nápravu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
05. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. september 2018

Jardo Mladší

pred nim je este jeden prepadnuty cca 100metrov
28. november 2018

Martin U

zatiaľ žiadna oprava a pred zimou sa už asi nič robiť nebude
29. november 2018

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Martin U,
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. mesta Bratislava.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
30. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. január 2019

Martin U

Aktuálny stav stále nezmenený.
20. január 2019

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Martin U,
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. mesta Bratislava.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. marec 2019

Martin U

Momentálne stále bez nápravy, kanál je stále poklesnutý.
25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme už informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

Ďakujeme, že nám pomáhate spraviť mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. máj 2019

Martin U

Stále bez zmeny či riešenia.
06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Útvar hlavnej architektky
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. júl 2019

Martin U

Bez zmeny, bez riešenia. Týchto neopravených prepadnutých kanálov je na Púchovskej - Račianskej viacero.
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklopy na Račianskej a Púchovskej ulici sme nahlásili dodávateľovi. Budú v rámci reklamácie opravené v najkratšom možnom čase.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. august 2019

Martin U

Poklop opravený. A nielen tento a viaceré v okolí. Takže vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania