Veľmi hrboľatý prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

tento povrch je pre kočíky v podstate neprejazdný. Prosíme o opravu. Ďakujem

26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Priechod pre chodcov ( oranžová farba) bol zriadený a schválený Krajským dopravným inšpektorátom dočasne počas výstavby plavárne. Dopravné značenie v súčasnosti neplatí. Oprava betónového povrchu vjazdu na parkovisko bude zaradená do plánu opráv na rok 2019.
V tomto roku sú finančné prostriedky rozplánované, realizujú sa opravy havarijného stavu.
Z uvedeného dôvodu predpokladáme opravu v ďalšom období podľa prideleného rozpočtu.


Mestská časť Bratislava-Petržalka
26. marec 2019

Martin U

Dúfajme že oprava sa začne čoskoro.
02. máj 2019

Alexander Kutka

Jiráskova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dobry den, bolo by prosím mozne toto po roku od nahlasenia konecne opravit, alebo aspon poskytnúť vyjadrenie samosprávy o termíne resp. stave riesenia tohto problemu? naozaj sa tadial uz neda normalne chodit. dakujem
02. máj 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve s prosbou o aktualizáciu stavu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania