Zanedbaný chodník a ihrisko pri škole

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Daniel p 16. septembra 2018

Chodník býva nebezpečný, stretávajú sa tam rôzne indivíduá používajúce alkohol a marihuanu.
Priestor nie je pokosený, nie je dobre osvetlený, ihrisko je úplne zanedbané a celý priestor je špinavý

17. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Budova mestskej časti ani dvor nepatrí mestskej časti, vlastníkov vyzveme na nápravu. Petržalke patrí chodník okolo plota, ten dáme vyčistiť.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
17. september 2018

Daniel p

Bolo by možné aby úsek monitorovala mestská polícia a zabezpečila tak, aby sa tam nezdržiavali ľudia, kt. okolie znečisťujú?
17. február 2020

Howgh

Pripajam aktualny stav - same smeti, odpad, potkany, hulici, zanedbana a nekosena plocha a v tesnej blizkosti skolka, jasle, skola a bytove domy. Prosim o upratanie priestoru a pravidelne kosenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania