Reklama na nadjazde

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Zodpovedný Občan 19. septembra 2018

Na Holíčskej 1 je peší nadjazd pre chodcov aby sa dostali na terasu. S oboch strán nadjazdu je nelegálna reklama, prosím odstrániť.

( Fotka je vzatá s Google Maps )

17. október 2018

Odpoveď samosprávy

Podľa evidencie majetku mestskej časti nám uvedená terasa nepatrí. Mala by byť v správe Bytového družstva Petržalka.

MČ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania