Vyschnuté stromy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
JA 25. septembra 2018

V parčíku pred domom sú dva vyschnuté stromy. Prosím o vypílenie a najmä o vysadenie nových stromov.

05. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

pracovnici prislusneho odboru vykonaju v najblizsich dnoch obhliadku stromov. Podla zisteneho stavu - ak su vyschnute - zadaju dodavatelovi prac poziadavku na vyrub.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
15. apríl 2019

JA

Dobrý deň, Stav stromov v polovici apríla.
18. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

na základe Vašej aktualizácie bol podnet znovu preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Petra Kňazeová
admin Odkaz pre starostu - Ružinov
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vykonali sme ohliadku lokality a zadali sme dodávateľovi požiadavku na vyrub 3 suchých stromov.



Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
19. august 2019

JA

Budú tieto stromy aj nahradené novými?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania