Parkovanie na chodníku-Belehradská ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 26. septembra 2018

Nesrovnalova parlkovacia politika! Na Belehradskej ul. neprejde popri zaparkovanom aute ani štíhla dospelá osoba, nieto matka s kočíkom. Foto urobené 26.9.2018 o 12.30. Nič mimoriadne, takto je to bežne, ale ešte som nevidela dopravnú políciu, aby to riešila. Mám dennodenne volať číslo-158, 159-vlastne neviem ktoré, aby im dali papuču?

28. september 2018

Andrej

hlavne ze ma rybicku na aute nalepenu...krestan jak hovado
28. september 2018

Anonymný užívateľ

Kresťan, ateista, Maďar, Slovák-to je jedno- hlavne človek!!!!!
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku sme požiadali MsP o intenzívnejšiu kontrolu parkovania v tejto lokalite. V prípade, že ste svedkom priestupku volajte priamo linku MsP: http://mestskapolicia.bratislava.sk/mestska-policia-expozitura-bratislava-iii/os-1005


Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania