Feťáci z lesíka pri Kopčianskej


V riešení
meno
Majo Nizno 08. októbra 2018

Chatrne ,,rieseny,, problem na Kopčianskej so stanovym mesteckom sa vymyka kontrole. Narkomani NELEGALNE obyvajuci tuto lokalitu chodia k miestnej dilerke (Kopčianska 86 byt č 31) ktoru policia ani magistrat co ju v tomto byte ubytovava neriesi napriek xyz ziadosti a staznosti na preverenie. Toto su ihli z okolia detskeho ihriska Kopcianska 86 max. 10-15 m, podaktore aj bezprostredne pri nom. Nutnost ihned riesit inak tu niekto prijde k urazu resp. infekcnej chorobe, nehovoriac o tom ze to ze mesto nase deti nuti svojou ignoraciou zit s niecim takymto je donebavolajuce. Zlikvidovat stanove mestecko a nutnost neustalych hliadok.

12. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Lokalitu Kopčianska pracovníci oddelenia sociálnych vecí monitorujú pravidelne za účelom poskytnutia sociálnej pomoci bezdomovcom.
Ľudia bez domova z danej lokality odišli, už sa tam nenachádzajú (monitoring včera 11.10.2018). Špinu a neporiadok sme nahlásili na oddelenie životného prostredia. Čakáme na odpoveď z mestskej a štátnej polície, kam sme podnety ohľadom Kopčianskej postúpili. Danú lokalitu budeme monitorovať naďalej.


Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania