Deratizácia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Natalia, 09. októbra 2018

Dobrý deň,

chcem upozorniť na možné premnoženie potkanov v kanáloch,
v poslednom čase ich vídam utekať medzi kanálmi na Jadranskej ulici v Dúbravke. Je možné vykonať deratizáciu?
Ďakujem.

10. október 2018

Odpoveď samosprávy

MČ Bratislava-Dúbravka vykonáva pravidelne deratizáciu verejných priestorov. Práve začiatkom tohto mesiaca v dňoch 1. – 7.10.2018 prebehla celoplošná deratizácia všetkých verejných priestorov Dúbravky, ktoré sú v správe alebo vo vlastníctve mestskej časti.

V zmysle výzvy RÚVZ https://www.dubravka.sk/files/documents/uradne_tabule/vseobecna_ut/2018/derat2018.pdf sú okrem nás (mestskej časti) aj ostatné povinné osoby (podnikatelia a fyzické osoby) povinné vykonať vo svojich prevádzkach, pivniciach rodinných domoch a pozemkoch deratizáciu v období od 1.10. – 15.11.2018.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.