Dvihnutý poklop kanála na ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Jerome 01. decembra 2018

Na Wolkrovej ulicu, DVORY IV, je uz minimalne druhy tyzden dvihnuty poklop kanala, je to nebezpecne

02. december 2018

Jerome

Smutné,ale už bezpredmetne, kedze tam havarovalo auto a hasici kanal opravili
03. december 2018

Daniel Kucko

Dakujem velmi pekne, ze za dva tyzdne nikto nevedel ten poklop aspon oznacit. Vcera som tam na nom roztrhol olejovu vanu, co mi nik teraz nepreplati. Este ze sa malej v aute nic nestalo.
03. december 2018

Daniel Kucko

A co je uplne najsmutnejsie, ze policia mi este za to, ze som si v tme, v zakrute, kde som kvoli tomu, ze bolo mokro a mal som v aute malu, takze som isiel uplne pomaly, neskoro vsimol neoznaceny, sprieceny kanal, chcela dat pokutu. Ako uplne chore v tomto state.
03. december 2018

Jerome

Dufam,ze nedali!! Fakt je neuveritelne, ze nikto to nenahlasoval, ani iní soferi, ani, napr. OLO, MsP, .atd. Ved za ten cas museli tadial prejst
05. december 2018

Jerome

Od 2.12. ohradene, hasici kanal napravili, halo, petrzalsky urad, dokedy to takto bude?
12. december 2018

Jerome

admin, pourgujte, prosime, MU petrzalka, dokedy to bude ohradene, zakruta je nepezpecna, ohradenie je UZ ZBYTOCNÉ
13. december 2018

Michal Haman

Zdravím, preposlal som MÚ Petržalke ešte raz.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
13. december 2018

Jerome

Dakujeme
18. december 2018

Jerome

18.12. bez zmeny, to zbytocne ohradenie v zakrute vytvara dalsie kolizne situacie, kanal je v poriadku po tej havarii
27. december 2018

Jerome

Milý admin, napíšte petržalskému úradu opätovne, viac ako 3 týždne nedokázali situáciu vyriešiť!
30. december 2018

Michal Haman

Zdravím, preposlal som to opäť.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
31. december 2018

Jerome

Dakujeme, mozno to preposlu Vodarnam a kanalizaciam :):)
02. január 2019

Jerome

Dobry den, p.Haman, uz je to vyriesene, docasne znacenie odstranene, PODNET vyrieseny. konecne
02. január 2019

Jerome

Podnet je vyrieseny, nie uzatvoreny, obyvatelia volali priamo na miestny urad Petrzalka kompetentmemu oddeleniu - pracovnikovi, ktory to zariadil :):)
02. január 2019

Michal Haman

V poriadku, upravené.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
02. január 2019

Jerome

foto
02. január 2019

Jerome

prilozene foto
06. január 2019

Aeon

Dnes večer bol poklop opäť dvihnutý, úplne rovnako ako na prvej fotke.
29. august 2019

Jerome

Mily admin, poklop je poskodeny, otvoreny, poslite MU Petrzalke na doriesenie, moze prist k urazu,havarii, dakujeme
29. august 2019

Michal Haman

Status podnetu bol zmenený na "v riešení", podnet som opätovne preposlal samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
02. október 2019

Jerome

snad uz bude definitivne opraveny a podnet vyrieseny takmer po 10 mesiacoch :(
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o doriešení podnetu Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania