Dlhodobo odstavená dodávka Renault pri nemocnici Kramáre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Zaslal: Aeon, 07. decembra 2018

V odbočke zo Stromovej k nemocnici Kramáre už dlho stojí dodávka Renault. Je to na úrovni začiatku zákazu vjazdu k nemocnici, možno až za hranicou.

Minulý mesiac jej konečne vypršala TK/EK, tak snáď sa podarí prebudiť majiteľa resp. ju odtiahnuť.

https://www.stkonline.sk/spz/BA244FD

12. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podnet bol zaslaný na kontrolu a vyriešenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania