Mlynské nivy-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na autobusovej zastávke a chodníku smerom v Twin City počas dažďu sa vytvárajú obrovské mláky, cez ktoré veľa ľudí nemôžu preskočiť ani ich obísť.

18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2019

Andrej

Pred týždňom či trochu skorej pribudol nový asfaltový povrch, ktorý rieši väčšinu tohto problému. Stále pri silnom daždi alebo pri topení snehu sa vytvárajú malé mláky kvôli tomu, že povrch nie je úplne rovný, ale je to neporovnateľne lepšie, ako to, čo bolo predtým. Ďakujem, zatiaľ podnet môže byť uzavretý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania