Trenčianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Lukáš Bartošovič 11. decembra 2018

Odložené Audi... Nepôsobí veľmi nápadným dojmom, no pokiaľ ho vidno na tom istom mieste v rovnakej polohe už asi 3 mesiace, zrejme to nebude obyčajné vozidlo. Čo a kde? Postaršie combi Audi A6 v tmavej šedej metalíze, parkovisko vo dvore ohraničenom blokmi Trenčianska 44-56. Vozidlo je mierne opotrebované a jeho pneumatiky zľahka podhustené. Predná tabuľka EČV nie je inštalovaná, zadná áno, BL-186MZ. Toto EČV korešponduje s údajmi z nálepky EK. Kontrola EK (aj TK) stratila svoju platnosť 06.11.2018. Ani zmluva PZP nie je platná: Kooperativa, 6591427766, 07.10.2016 - 07.10.2017. Z auta zatiaľ nič netečie. Neďaleko je ďalší vrak (Toyota). * Doplňujúce údaje: r.v 2003, VIN WAUZZZ4BX2N077829, EK SKJi 501 612, TK SKJi 127 400. * Parcelu spravuje Magistrát, viď https://tinyurl.com/ydgeapnm

12. december 2018

dobrý_sused

s motorom 2,5 TDI to už bude asi koniec príbehu tejto Audiny
17. december 2018

Martin U

Tiež som si ho dnes všimol. Zatiaľ ostáva na mieste.
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. marec 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, nech uz sa na "vec" pozrieme z ktorejkolvek strany (z juhozapadu i severovychodu), vrak Audi sa na predmetnom parkovisku nenachadza
podnet je teda vyrieseny
11. júl 2019

Martin

Majiteľ ho presunul na ine parkovisko.
11. júl 2019

Lukáš Bartošovič

ano a spolu s tymto Audi zrejme nespratnemu majitelovi patria aj dalsie "putovne" vraky, ktore sa snad podari vyriesti v pomerne novom podnete https://www.odkazprestarostu.sk/71240
12. júl 2019

Martin

Zberatel preparkoval.
12. júl 2019

Martin

Aj Audi premiestnil. Parkovisko pred garazami na krizovatke Trencianska - Ruzova dolina.
12. júl 2019

Lukáš Bartošovič

no zbohom, vsak pri tych garazach uz bude snad viacej vrakov a crepov nez normalnych vozidiel, napr. https://www.odkazprestarostu.sk/70574 (zajtra ho idem omrknut) a kedysi boli aj https://www.odkazprestarostu.sk/58116 a https://www.odkazprestarostu.sk/58117
14. júl 2019

Martin

Tak Vam dávam do pozornosti aj jeho Mercedes, ktorému konci STK za pár dní.
Všetky autá ma jeden majiteľ. Teraz prikupil aj Peugeot, ale ten má všetky papiere v poriadku
15. júl 2019

Lukáš Bartošovič

hm, predpokladam, ze aj Mercedes bude pocas doby riesenia planovaneho podnetu putovat z parkoviska na parkovisko, mozno aj medzi mestskymi castami "prestupi"
kazdopadne, "moje" Audi je tam, kde ste uviedli a je na pohlad zrele do srotu
a MC Ruzinov takticky caka...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania