Trenčianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 24. augusta 2019

Inšpirovaný komentárom v podnete 61040, pozrel som sa na spomínaný starý Mercedes, ktorý ešte aj dnes kvasil na parkovacom páse pri garážach. Teda ďalší vrak p. Zberateľa je pomerne ojazdený Mercedes-Benz E 220 (W210) v zelenej metalíze. Pneumatiky sú zatiaľ v poriadku, vozidlo je však vpredu poškodené (asi od obrubníka). Zatiaľ z neho nič netečie. Má obe tabuľky EČV, BL-688HZ. Vrak nie je vyradený z evidencie vozidiel, avšak kontroly EK a TK má po platnosti: EK SKKi 329 278 (18.08.2019), TK SKJi 975 460 (detto). Ani PZP nemá uzatvorené: Wüstenrot, 6100518110, 28.12.2012 - 28.10.2013. Ďalšie údaje: VIN WDB2100041A495701, r.v 1998. * Príslušný úsek ulice spravuje Magistrát hl. mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/RBsyi * Pozor, vozidlá tohto pána sú často presúvané, viď podnet 71240.

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v čase kontroly sa už zelený mercedes na mieste nenachádzal.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, ano, na mieste oznacenom v mape nie je ziadny zeleny Mercedes
ALE dovolujem si tiez upriamit pozornost na dolezitu vetu mojho podnetu "Pozor, vozidlá tohto pána sú často presúvané, viď podnet 71240."
v citovanom podnete sa pise, ze majitel "Autá parkuje a premiestňuje medzi lokalitami: 1. Dvor Trenčianska 52 - 56, 2. Parkovisko ..."
pricom v lokalite 1 sa aktualne nachadza nas vrak, predmetny Mercedes
v podnete 71240 sa tiez pise, ze majitel svoje vraky "neustále premiestňuje a znemožňuje ich odťah.", co mozem potvrdit z vlastnej skusenosti v mojom (uzavretom) podnete 61040
pripadne konzultujte fotografie a komentare v podnete https://www.odkazprestarostu.sk/69076
19. september 2019

Lukáš Bartošovič

(pre administratora) dobry den, chapem to spravne, ze premiestnenemu vraku je potrebne zalozit novy podnet?
nestacilo by len aktualizovat polohu v mape? (ale ja ako uzivatel tuto moznost nemam)
takto upraveny podnet by nadalej mohol byt v rieseni...
ako pisem vyssie, vozidlo je ucelovo presuvane, cim sa majitel brani odtahu
v case fotenia sa nachadzalo tu 48.151449, 17.140419 - resp. nasledujte odkaz https://goo.gl/maps/wSiD7XmbjP8G2xC76
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
netreba vytvárať nový podnet. Stačí aktualizovať súčasný.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, dakujem za reaktivaciu podnetu a tiez aktualizaciu mapy
pre istotu pripajam povodnu polohu vozidla, kde sa mozno bude nachadzat po dalsej "rosade" (ale snad nie)
48.152180, 17.140970 - alebo kliknut sem https://goo.gl/maps/DpR7pG5S6Ekf4LvW7
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet posielame na Oddelenie životného prostredia.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania