Horská - neodhrnutá cesta

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Darina Kupková 08. januára 2019

Prosím o upravu vozovky na ulici Leanska (Ba-Nové mesto), nakolko nie je udržiavaná (neodhrnuta, neposypaná) a ja mam vedomost, ze cesta uz bola prevedená a je v správe mestskej casti.

09. január 2019

David 1

Tu nájdete kontakty aj zoznam ulíc a v akom poradí sú čistené v Novom meste. https://www.ekovps.sk/images/docs/OP_ZUK_2018_2019.pdf
09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania komunikácia Leánska je súkromná komunikácia, ktorá nie je zaradená do siete miestnych komunikácií.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania