Holíčska-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Slavka 19. januára 2019

Dlhodobo auta parkuju na Holicskej ulici po celej sirke chodnika. A chodci aby behali po ceste.Myslim ze parkovacich miest pri Lune je dost.len treba prejst par metrov.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
15. september 2019

Peter

Parkuje sa tu stále rovnako Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Holíčskej ulici v Bratislave. Kontroly však vykonávajú aj v súčasnosti v rámci svojich personálnych možností.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude ihneď vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania