Chodník len pre autá na Brančskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Andrej 25. apríla 2016

Na Brancskej ulici sa v podstate neda prejst po chodniku, kedze na oboch stranach ho zaberaju auta, na jednej strane dokonca cely chodik je len a len pre auta a preto by sa mal premenovat na autnik:)

03. máj 2016

Peter

aspon keby jeden chodnik nechali volny.
07. júl 2020

Martin Uváček

Zatiaľ bez zmeny.
08. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania