Brančská - strom sa neujal, bolo by vhodné ho vymeniť

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Tento strom sa neujal, bolo by vhodné ho vymeniť.

21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.




MÚ BA - Petržalka
25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom je súčasťou náhradnej výsadby za výruby, ktoré boli realizované firmou VEOLIA.
Nahradený bude vo vhodnom agrotechnickom termíne počas obdobia najbližšieho vegetačného pokoja.



MÚ BA - Petržalka
05. apríl 2020

Peter

Ešte stále ho máme v pôvodnom suchom vyhotovení, tak hádam po tejto kríze...
26. jún 2020

Peter

Ani náhrada ani odstránenie...
10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, suché stromy boli odstránené. V budúcnosti je možná náhradná výsadba.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania