Žarnovická-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 22. januára 2019

Pohodená dočasná značka na trávniku na Žarnovickej ulici. Očividne už neplní svoj účel. Treba ju postaviť alebo odstrániť.

23. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MÚ Rača vybaví jej odstránenie.

S pozdravom

MÚ – Rača
23. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravnú značku dnes dodávateľ odstránil.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.