Osloboditeľská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Kríky prečnievajú spoza školského dvora na chodník. Sťažujú chôdzu. prosím ostrihať.

25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Barnislav Nopp

ďakujeme za Váš podnet. Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu. Ke´dže sa podnet týka dreviny na súkromnom pozemku, môžeme na tento stav upozorniť majiteľa, aby ho napravil.O výsledku Vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

25. január 2019

Branislav Nopp

Ďakujem, predpokladám, že školu má obec ako zriaďovateľ na starosti. preto by to nemalo byť snáď také náročné.
25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Branislav Nopp,
upozornili sme na podnet riaditeľa ZŠ K. Brúderovej, ktorý nám prisľúbil odstránenie presahujúcich konárov. Ďakujeme za podnet.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

25. január 2019

Obyvateľka

Kríky prerastajú po celej dedine. Len sa treba prejsť pešo. Napríklad aj chodník k ľadovej ploche povedľa rodinného domu na pravo smerom k Alvianu. Minimálne 40cm je zúžený, komplikuje chôdzu peších. A ked tam stoja autá, a niektoré autá zase prechádzajú, je to Sodoma Gomora. To zamestnanci úradu, čo tam denno denne chodia nevidia?
28. január 2019

Branislav Nopp

Tak rýchlo vyriešený? máte aj foto? ešte som nešiel okolo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.