Detvianska-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Aneta 24. januára 2019

Na oboch priechodoch pre chodcov pred ZS Dela Salle na Detvianskej su obrovske vytlky, ktore su nebezpecne pre najma pre chodcov, ale aj pre auta. Ziadam o okamzitu napravu. Dakujem.

24. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ulica Detvianska je v správe magistrátu, kam podnet preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
24. január 2019

Jardo Mladší

každý rok sa to opakuje aj dva krát,ale opraviť to normálne
nie.......
25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. február 2019

Martin U

Výtlky boli zaliate záplatou. Nateraz vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania