Pavla Horova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
J. 29. januára 2019

Na križovatke ulíc Pavla Horova a Eisnerova je na chodníku poškodená dlažba. Dlažobné kocky sú nahádzané vedľa chodníka a v chodníku je jama.

30. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Teplo GGE spol. s r.o.
11. február 2019

Tereza

Mňa zaujíma, čo s tým bude robiť samospráva DNV. Nechá to tak?
14. február 2019

Odkaz pre starostu

V predmetnej veci sme oslovili súkromnú spoločnosť za účelom riešenia daného problému.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
19. február 2019

Tereza

Momentálna situácia je taká, že poškodená časť dlažby je zasypaná zeminou. Nič viac, nič menej. Dlažobné kocky sú aj naďalej nahádzané vedľa chodníka. Takto vyzerá náprava??? A to už ani nehovorím, že podobná jama je rovno oproti poškodenému chodníku.
27. marec 2019

J.

Dlažba je opravená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania