Záhrebská-značka na ceste-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Bernardína Buttková 06. februára 2019

Dobrý deň,
prosím vás o vyznačenie prístupového chodníka zebrovitou maľbou pred bránou domu Šancová 70 zo strany dvora. Autá tu parkujú takmer pár centimetrov pred bránou a v dvoch radoch za sebou. Ťažko sa tu dá prejsť s nákupom a už vôbec nie napríklad s invalidným vozíkom. Nemá sem prístup sanitka, hasiči... Rovnaký problém je aj pred bránou vedľajšieho domu.
Ďakujem Buttková

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet preposielame na oddelenie dopravy, o výsledku vás budeme informovať.


Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania