Mlynské nivy-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Jan Bakos 14. februára 2019

Vo vyústeni Mlynských nív na Bajkalskú (oproti OBI) v rámci výstavby D4R7 pribudlo značenie "Chodci použite iný chodník".
Čo by bolo krásne, keby tam aj bolo napísané, ktorý chodník majú chodci (tí, čo niesú telepati) použiť.

15. február 2019

Peter Oravec

Kocúrkovo.
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že ste nedostali odpoveď, táto značka sa však nachádza a bežne používa hneď pri prechode, z čoho je evidentné, ktorý chodník má chodec použiť. Stačí prejsť na druhú stranu. Z toho dôvodu považujeme podnet za uzavretý.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Peter Oravec

Pán magistrát, vy tam vidíte nejaký priechod? Lebo ja teda nie.
31. júl 2019

Peter Oravec

Pán magistrát, pán admin OPS, táto odpoveď magistrátu je zavádzajúca a klamlivá. Dopravná značka "Chodci, použite iný chodník" neexistuje, overiť sa to dá v Zákone č. 9/2009 Z.z.. Vzhľadom na to, že takáto značka neexistuje, nie je ani možné, aby sa bežne používala. Celá informácia magistrátu je zmätočná a lživá. Najväčšia hrôza na tom je, že ONI to dobre vedia.
01. august 2019

Jan Bakos

Nehovoriac o tom, že uzavretý je chodník od danej značky smerom k slovnaftu (v dĺžke pár stoviek metrov), s čím jeden priechod rozhodne nepomôže.
07. október 2019

Michal

pre inšpiráciu:
22. február 2020

Martin Uváček

Zátarasa bola z chodníka odstránená. Ten však nikam nevedie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania