Ševčenkova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 24. februára 2019

Chcel by som nahlásiť poškodenú lampu. Adresa Ševčenkova 17, priamo pri vchode, Ďakujem

18. marec 2019

Anonymný užívateľ

Takto dopadla po silnom vetre. Mohla byť opravená, keby ju mal kto opraviť.
29. apríl 2019

Anonymný užívateľ

Zaujímalo by ma, či to niekto opraví, alebo to už ostane v takomto stave stále ?
29. apríl 2019

Michal Haman

Podnet som preposlal samospráve s prosbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
02. september 2019

Anonymný užívateľ

Lampa je do dnešného dňa neopravená. Je vôbec firma čo sa stará o osvetlenie ?
03. september 2019

Michal Haman

Podnet som preposlal Magistrátu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania