Vlastenecké námestie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter Oravec 05. marca 2019

Na Vlasteneckom námestí a pri chodníku smerom na Vavilovovu ulicu sú kopy špiny a lístika z minulého roku. Prosím o vyčistenie a trvalú údržbu.

02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Vyčistenie tejto parcely sme podali na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý sa postará o vyčistenie.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
15. apríl 2019

Peter Oravec

Podnet je vyriešený. Iba škoda, že na takéto banality treba samosprávu upozorňovať. Predpokladám, že do roka to tu bude zas aktuálne.
11. február 2020

Peter Oravec

Rok sa s rokom zišiel a je to tu zas. Podnet ja znova aktuálny. Presne, ako som pred rokom predpokladal. Žijem v predstave, že opadané lístie sa upratuje na jeseň. Petržalská samospráva evidentne žije v inej predstave. V predstave chlieva a bordelu. Aspoň vieme, ako to u nich doma vyzerá.
Prosím o preposlanie samospráve.
11. február 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
09. máj 2020

Peter Oravec

Petržalka ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Petržalke.
14. máj 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania