Sadmelijská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 06. marca 2019

Nebezpečne prelomená mriežka kanalizačného poklopu na križovatke sadmelijská a plickova. Stačí jedno nákladné auto a prepadne sa do kanála.

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za zaslanie podnetu. Po vykonanej obhliadke nám dodávateľ nacení výmenu poklopu a následne ho dáme vymeniť.

S pozdravom

MÚ – Rača
13. marec 2019

Martin U

Podľa atypického tvaru viacerých mreží na tejto ulice, to nie je prvá zlomená mreža kanála. Snáď ju čoskoro nahradíte.
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poklop bol opravený externou firmou.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.