Krížna - stromy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Zaslané samospráve
meno
Renáta 12. marca 2019

Dobry den prajem, chcem sa opytat, ci by nebolo mozne vysadit zopar stromov na Kriznej ulici smerom od Tesca k Vazovovej ako je tomu na ulici pri Nemocnici sv. Michala, prosim? Chcelo by trochu zazelenat tuto nasu ulicu.
Dakujem krasne za odpoved.
R.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.