Klemensova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Roh Klemensovej a Dobrovičovej

13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava značky je objednaná, o výsledku vás budeme informovať.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania