Tomášikova - skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Vedla budovy pod traťou vzniká čierna skládka, sú tam rôzne odpadky

25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania