Hrachová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 04. apríla 2019

Dobrý deň,
Na Hrachovej ulici pred križovatkou s Domkarskou/Nové záhradyII sa nachádza dlhodobo odstavené vozidlo bez ečv. Prosím o vylepenie výzvy a následné odstránenie.
Ďakujem

09. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme mestskú políciu o vylepenie výzvy.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo má už osadené plátne EČV a plátnu STK/EK.
Podnet je vyriešený.
Ďakujem
09. január 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlu vypršali platné kontroly STK/EK samospráva by mala v tejto veci kontaktovať Okresný úrad Nové zámky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania