Vápencová-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Martin 09. apríla 2019

v parku Potočná na Vápencovej ulici chýba odpadkový kôš pri lavičkách a naučnej tabuli

25. apríl 2019

Martin

poprosim znovu preposlat samosprave
29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
31. august 2019

Martin

smetiak pribudol,dokonca novy je aj smetiak na psie exkrementy,opravene lavicky,ocistene tabule od grafitov,a dokonca za parkom je lavka kde dlho nebola podlaha aj ta je tam nova,
dat ako vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania