Škultétyho - mätúce dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Andrea Belasová 09. apríla 2019

Pri vjazde zo Škultétyho ulice na Moravskú ulicu je vidieť na pravej strane značku Jednosmerná cesta. Avšak z opačného pohľadu na výjazde z Moravskej na hlavnú Škultétyho ulicu je umiestnená značka Daj prednosť v jazde. Osadenie oboch značiek nemá zmysel, nakoľko vodiči odbáčajúci zo Škultétyho si myslia, že Moravská je jednosmerná a kedykoľvek im tam môže vyletieť auto vychádzajúce na hlavnú ulicu.

10. apríl 2019

Jimmy van Groenewegen

Je to dobré tak, ako to je.
10. apríl 2019

Ján

Vo svete to je za hranicami Slovenska sa tomu hovorí bulšit. Vraj tak je to dobre možno v tvojom svete ty Dan Braven.
10. apríl 2019

JmR

Netreba hneď urážať diskutujúcich - to dopravné značenie je v poriadku. Každý vodič (účastník cestnej premávky) by si mal všímať kompletné dopravné značenie vrátane dodatkových tabúľ pod značkou. Pod DZ IP3b - jednosmerná premávka je dodatková tabuľa E 16c, ktorá upozorňuje na skutočnosť, že cyklisti túto ulicu môžu používať obojsmerne. Teda dopravná značka Stoj daj prednosť v jazde je umiestnená správne - prikazuje cyklistom dať prednosť v jazde účastníkom cestnej premávky pred vojdením do križovatky. A potom prečo je veľa dopravných nehôd, keď ľudia nepoznajú základné veci ohľadne cestnej premávky ... Takže "bulšit" je v prvom rade predchádzajúci príspevok.
10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
10. apríl 2019

Jozef

vyriešené.
10. apríl 2019

Ján

Chýba pod značkou stoj daj prednosť doplnkova značka. Tak tak.
18. apríl 2019

Michal

Ak auto vychadza poza garazi z Moravskej kde nie je upozornenie ze sa jedna o jednosmerku, ocitne sa nevedomky v protismere.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania