Sinokvetná-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 11. apríla 2019

Dobrý deň,
Na Sinokvetnej ulici sa nachádza dlhodobo odstavené zahraničné vozidlo už aj so zdvihnutými stieracmi prosím o vylepenie výzvy pre majiteľa a prípadne následne odstránenie.
Ďakujem

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo bude prostredníctvom Mestskej polície umiestnená výzva na odstránenie vozidla majiteľom v lehote do 60 dní. V prípade, že po uplynutí lehoty bude vozidlo na mieste, bude vozidlo postúpené zazmluvnenej spoločnosti na odstránenie na určené parkovisko.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
15. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň admin, na základe čoho bol podnet uzavretý?
17. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
ospravedlňujem sa za chybu s uvedením správneho statusu riešenia podnetu. Predmetný podnet som prebral s kolegyňou a status zmenil.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
09. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo sa dnes na mieste nenachádzalo a nevidel som ho ani nikde v okolí. Podnet je tým vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania