Račianska-oplotenie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michaela Rumanova 12. apríla 2019

Porusene krive oplotenie ktore hrozi kazdu chvilu zrutenim na chodnik . Moze niekomu ublizit .

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bol na nedostatok upozornený majiteľ pozemku,ktorý vyzval nájomcu k odstráneniu nedostatku. Podnet budeme aj naďalej sledovať.

Kancelária starostu
05. máj 2019

Jozef

Dobrý deň, prosím o informáciu, aká lehota na odstránenie nedostatku bola určená vlastníkovi stavby/pozemku v zmysle stavebného zákona.
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania