Betliarska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Brano 16. apríla 2019

Odpad v prírode pri Ramene Zuzana.

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Lesy SR ŠP, Námestie SNP 8, 97566 Banská Bystrica, IČO: 36038351
17. apríl 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na Lesy SR, email: lesysr@lesy.sk.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
18. apríl 2019

Brano

Odpad uz bol ostraneny. Dakujem vsetkym, co sa o to pricinili.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.