Zastávka električiek na Tomášikovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Peter Oravec 09. decembra 2013

Zastávka je v dezolátnom stave. Špina, smeti, pozostatky rôznych stavieb, rozbitý a zvlnený asfalt....

10. december 2013

ivan

Všetko je OK. Však sme doma - v Bratislave.
15. apríl 2014

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia.
18. máj 2014

Peter Oravec

Malá kopa pýta čoraz viac. Pán Tettinger, p. Kusý, budíček!
26. september 2014

Peter Oravec

Bez odpovede, bez zmeny, bez riešenia.
26. september 2014

Peter Oravec

... dokončenie aktualizácie.
23. marec 2015

Peter Oravec

Stále rovnako. Za čo berú plat ľudia na samospráve?
01. jún 2015

Peter Oravec

Stále rovnako.
01. jún 2015

atómové digitálky

Krasavica na Dunaji.
10. máj 2016

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Magistrát a dopravný podnik patriaci magistrátu sa nestarajú o čistotu a stav chodníkov a zastávok. Case study: zastávka električiek ŽST Nové mesto. Časť špiny milosrdne teraz kryje dvojmetrová burina.
31. júl 2017

Peter Oravec

Bez zmeny.
22. jún 2018

Peter Oravec

Bez zmeny.
15. november 2018

Peter Oravec

Takto vyzerá zastávke električiek na Tomášikovej pri železničnej stanici. Choďte tam a dogrcajte sa.
Bez zmeny, bez riešenia. Prosím o preposlanie magistrátu.
Zároveň prosím admina o vysvetlenie, prečo je zodpovednosť za podnet vedená: iné?
15. november 2018

Peter Oravec

Takto vyzerá zastávke električiek na Tomášikovej pri železničnej stanici. Choďte tam a dogrcajte sa.
Bez zmeny, bez riešenia. Prosím o preposlanie magistrátu.
Zároveň prosím admina o vysvetlenie, prečo je zodpovednosť za podnet vedená: iné?
15. november 2018

Peter Oravec

Takto vyzerá zastávke električiek na Tomášikovej pri železničnej stanici. Choďte tam a dogrcajte sa.
Bez zmeny, bez riešenia. Prosím o preposlanie magistrátu.
Zároveň prosím admina o vysvetlenie, prečo je zodpovednosť za podnet uvedená: iné?
15. november 2018

Peter Oravec

Takto vyzerá zastávka električiek na Tomášikovej pri železničnej stanici. Choďte tam a dogrcajte sa.
Bez zmeny, bez riešenia. Prosím o preposlanie magistrátu.
Zároveň prosím admina o vysvetlenie, prečo je zodpovednosť za podnet uvedená: iné?
29. marec 2019

Peter Oravec

Magistrát (alebo kto?) šesť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
Pán admin, je tento podnet správne priradený? Predsa nie je možné, aby sa tam absolútne nič s tými skládkami roky nedialo...? Nedala by sa zodpovednosť za stav tej skládky znovu preveriť? Ďakujem.
29. marec 2019

Peter Oravec

Magistrát (alebo kto?) šesť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
Pán admin, je tento podnet správne priradený? Predsa nie je možné, aby sa tam absolútne nič s tými skládkami roky nedialo...? Nedala by sa zodpovednosť za stav tej skládky znovu preveriť? Ďakujem.
29. marec 2019

Peter Oravec

Magistrát (alebo kto?) šesť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
Pán admin, je tento podnet správne priradený? Predsa nie je možné, aby sa tam absolútne nič s tými skládkami roky nedialo...? Nedala by sa zodpovednosť za stav tej skládky znovu preveriť? Ďakujem.
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. december 2019

Martin

1. predpokladám, že pod prístreškom zastávky je odpadkový kôš, t.j. plastové poháre od kávy sú dôkazom nevychovanosti a lenivosti (prejsť ku košu) primitívnej časti obyvateľstva
2. príliš veľké množstvo plastových fliaš a iného veľkého odpadu vo mne vzbudzuje dojem, že je za prístreškom každú noc nelegálna ubytovňa bezdomovcov, s ktorími (vďaka "úžasným" zákonom NR SR) Polícia nedokáže urobiť nič ... :-(
3. Každý kúsok územia v tejto oblasti má iného majiteľa, z ktorích väčšina problém už roky ignoruje:
11. decembra 2019 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/83227/tomasikova-neporiadok-a-odpadky-neporiadok-vo-verejnom-priestranstve
19. februára 2017 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/36976/odpad-na-elektrickovej-zastavke-zst-nove-mesto
26. januára 2017 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/36443/neporiadok-a-spina-ba-zastavke-mhd
19. októbra 2015 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/22168/odpad-pri-zst-nove-mesto
18. augusta 2015 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/20301/neporiadok-vokol-zst-nove-mesto
06. augusta 2014 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/11189/smeti-pri-zeleznicnej-stanici-nove-mesto
09. decembra 2013 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/6785/zastavka-elektriciek-na-tomasikovej
25. marca 2013 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/3417/zst-nove-mesto-smetisko
23. máj 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet. Prosím o preposlanie.
Prosím, nedalo by sa možno trochu ráznejšie spýtať samosprávy, prečo šesť rokov absolútne ignoruje tento podnet? Ďakujem veľmi pekne.
08. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Sedem rokov neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
08. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Sedem rokov neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
08. júl 2020

somár rámos

Peter,dobrý si ,vytrvalý ,ale myslím ,že si narazil na lepšieho .Úradnicky parazit má zrak krtka,nervy krokodíla a pancier korytnačky.Uši postráda ,čítať ,písať nechce
21. september 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
04. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Pán admin, posielate, prosím, aktualizácie samospráve? Ak áno, prečo samospráva nereaguje? Ďakujem.
13. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že sme na podnet v minulosti neodpovedali.
V tomto prípade ide pravdepodobne o parcelu registra E 15115/3 zverenej do správy MČ Nové Mesto.
Podnet im preto preposielame.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Nové Mesto

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
27. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
23. jún 2021

Peter Oravec

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/22168/odpad-pri-zst-nove-mesto
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/11189/smeti-pri-zeleznicnej-stanici-nove-mesto

Ten istý problém, možno iba z trochu iného uhla pohľadu.
Samozrejme všetko roky ignorované starostom Kusým. Ďakujeme.
23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania