Farského - zle viditeľné značenie na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Dobry den,

Dlhodobo ignorovana krizovatka Cernysevskeho-Farskeho-Vavilovova:

- zle viditelne pruhy, hranice krizovatky
- SMEROVE SIPKY pre jednotlive pruhy nie je vidiet uz roky, zapricinuje to kolizne situacie a zvysuje nervozitu na ceste - v mene vodicov prosim o ich obnovu
- priechody pre chodcov taktiez zle viditelne

Tieto problemy som pisal uz minuly rok, avsak boli odignorovane mestskou castou!!!

Dakujem

28. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. máj 2019

Peter

Stav nezmeneny.
09. jún 2019

Martin Uváček

To si ešte počkáme na vyriešenie.
09. jún 2019

Jana P

priprajam este informaciu, ze pre cyklistu je prechod cez tuto krizovatku fakt neprijemny. A to nie som ziadny vikendovy cyklista, po cestach jazdim bajkom takmer kdekolvek a casto
09. júl 2019

Peter

Dobry den, mame k tomuto podnetu nejaky posun? Na co sa caka? Dakujem
23. september 2019

Peter

Dobry den, nieco nove k tomuto podnetu? Dakujem
24. október 2019

Martin Uváček

Bez zmeny. Čiary pre odbočovanie a Daniel prednosti sú takmer neviditeľné.
27. október 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
26. jún 2020

Martin Uváček

Značenie v križovatke, šípky, čiary, priechody, všetko bolo obnovené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.