Mlynské nivy-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje


V riešení
meno
Miško 28. apríla 2019

Problém parkovania na mestskej zeleni a totálneho zničenia trávniku. Polícia rieši iba priestupky, Vás poprosím o to, aby si trávnik žil svojim životom a neparkovali tam autá. Ďakujem.

28. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, parkovanie vozidiel v zeleni a ničenie zelene je v kompetencii Mestskej polície.
S pozdravom


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. máj 2019

Miško

Dobrý deň,

nečakal som, že ma niekto iný okrem mestskej polície dokáže ešte viac vytočiť.

Volám mestskú políciu na tento podnet ca pol roka. Sám sa na základe toho cítim zle a zároveň ako "bonzák". Vôbec ma tento stav neteší, ale žiaľ inak sa asi nedá. Ak policajti na môj podnet prídu (nie vždy sa tak stane), musia spoluobčanov, resp. mimo mestských obyvateľov riešiť blokovou pokutou. Mňa to rozhodne nevzrušuje, ide mi iba o to nech sa tam neparkuje a nech je tam tránik, nikomu nechcem ublížovať.

Keď prosím políciu o súčinnosť, aby okrem posielania kolegov z hliadky, skúsili tento podnet proaktívnejšie riešiť a zabezpečili, aby sa tam neparkovalo a nemuseli riešiť pokutovanie, viackrát mi bolo povedané, že to nie je v ich kompetencií a že musím kontaktovať majiteľa/ správcu daného pozemku. Nech Vás požiadam o osadenie stĺpikov a tým zabránite ďalšiemu parkovaniu. Ja osobne som zásadne proti osádzaniu stĺpikov.

Dovolím si teda upraviť moju požiadavku a týmto Vás žiadam/ prosím/ ruky bozkávam, zabezpečte, ako majiteľ pozemku, vysadenie nového trávnika, lebo to nechutné blato v centre hlavného mesta fakt nevyzerá dobre.

Ďakujem veľmi pekne.

s pozdravom,

Miško
16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA II popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie priestupkov týkajúcich sa parkovania vozidiel v rozpore so zákonom č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na ul. Mlynské Nivy v Bratislave.
Vašu požiadavku o zatrávnenie pozemku patriaceho MiU Bratislava – Ružinov sme postúpili vecne príslušnému oddeleniu.
Ďakujeme za podnet.


ml. kom. Bc. Marcela Sabinová
20. jún 2019

Miško

Dobrý deň,
niečo nové k tejto téme?
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.