Kutuzovova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Michal 29. apríla 2019

Dobry den,
opat rozkopavka, ktora nesplna normy - ziadne pevne zabrany, ziadna obchadzkova trasa, namiesto bezparieroveho prechodu dvierka z kuchynskej linky atd...
Navyse v pracovny den parkujuce auta na chodniku nutia pesich obchadzat po vozovke.

Dakujem.

30. apríl 2019

Andrej

kde je zas dohlad? preco je vzdy reakcny cas taky dlhy a bez podnetu by sa ani neriesila situacia? naco nam je taka samosprava ,ked si nevedia plnit ulohy...reforma statu a samosprav je nutna...stale sme svedkami diletantizmu a amaterizmu, nevole, lenivosti a prospecharstva...ak nema mestaska cast alebo mesto peniaze a nevie si ich zabezpecit na plnenie potrebnych a ocakavanych sluzieb - prec s tymto terajsim systemom...radsej dajme viac penazi samospravam, na ktore mame dosah ako statu, ktory nam v beznych komunalnych otazkach nepomaha, negarantuje dodrziavanie zakona samospravami a sprava sa autoritarsky, pritom politicke riesenia maju obrovsky dopad na nase zivoty v tomto znasilnovanom meste...
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozkopávkové práce boli ukončené.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. jún 2019

Michal

Dobry den,
mohli by ste nam dat vediet ako bol dodavatel sankcionovany? Chodnik bol 2 mesiace v nepriechodnom stave.
Robi sa nieco, aby sa taketo scenare v meste uz neopakovali?

Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania