Vrak na Keltskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený
meno
Pavel Mokran 27. septembra 2010

Toto tmavozelené os.auto stojí na Keltskej ulici podľa svedectva miestneho obyvateľa nepovšimnuté minimálne rok.

03. marec 2011

obyvateľka

Prosím Vás, kedy sa už konečne odstráni tento vrak ?
To nezavadzia ani teraz, keď sa robí kanalizácia ?
Obyvatelia tejto ulice si nemajú kde dať autá, ale vrak tu zaberá jedno miesto.
Nemala by na to vpliv aj firma Zepris, ktorá realizuje rekonštukciu kanalizácie ?
Každý deň tu manévrujú z ťažkou technikou, vykladajú rozmerné paženia. Neverím,
že im tento vrak nezavadzia. Prosím Vás urobte s tým už niečo!!!!!
29. marec 2011

Pavel Mokran

Ľady sa pohli. Mestská časť vyvesila na auto aj na úradnú tabuľu výzvu na odstránenie vozidla. Ak vozidlo nebude odstránené do konca apríla, obec ho odovzdá na vrakovisko...
07. december 2011

Odpoveď samosprávy

Mestská časť dala po uplynutí lehoty na vyzve vrak odstrániť na jar t.r.

Dušan Antoš
starosta MČ Bratislava - Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.