Poškodený priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš 29. septembra 2010

Priechod pre chodcov smerom k Slovenskej národnej galérii je už dlhšiu dobu zničený. Časom sa toto poškodenie výrazne zväčšilo a znemožňuje bezpečne prejsť cez priechod. Pár metrov pred priechodom sa taktiež uvedená cesta rozpadá a cca 10 metrov ďalej sa na ďalších dvoch miestach začína rozpadať.

30. september 2010

Odpoveď samosprávy

Námestie Ľ. Štúra ako aj celého Vajanského nábrežie (komunikácia) patria pod hlavné mesto, prosím, pošlite e-mail na bratislavský magistrát. Vďaka.

Alena Kopřivová
hovorca
referát komunikácie s verejnosťou
Miestny úrad MČ Bratislava - Staré Mesto
11. október 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správca komunikácie vykonal dňa 28.9.2010 obhliadku poškodenej dlažby na priechode pre chodcov na Námestí Ľ. Štúra. Nakoľko sa jedná o poškodenie dlažobnej kocky v koľajisku električkovej trati, správca postúpil sťažnosť na Dopravný podnik Bratislava a.s.

S pozdravom

Ing. Juraj Zaťko, správca I. okresu
25. október 2010

Peter

Dlažbav tomto úseku je už opravená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania