Poškodený chodník a obrubník - Riazanská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matej Šebej 28. decembra 2013

Prosím o opravu chodníka i obrubníka. Jedná sa o jeden a ten istý kus chodníka. Vďaka.

17. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií, ktoré v prípade vyčlenenia dostatočného množstva finančných prostriedkov zabezpečí opravu.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
21. august 2014

Matúš Čupka

Ako miestni obyvatelia sme upravili povrch chodníka i priechodov cez vozovku. Cesta bude podstatne komfortnejšia pre chodcov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania